poczta      dla pracowników      

NASZE USŁUGI

Zachęcamy do korzystania z naszych usług i współpracy w zakresie:

PROJEKTÓW BADAŃ NAUKOWYCH
KONFERENCJI SZKOLEŃ

 

Oferta Handlowa

Wyroby własnej produkcji
  • specjalne kleje obuwnicze,
  • substancje chemiczne,
  • wkładki do obuwia,
  • wzorce kolorystyczne
Środki pomocnicze
  • dla garbarstwa,
  • włókiennictwa i chemii gospodarczej firm "ICAP",
  • "TENSIS",
  • "EXOL"
 

 

Pokaż więcej

CZASOPISMO

Technologia i Jakość Wyrobów

Nr 1-2 z 2012

 

 

 

 

 

 


Czytaj teraz

 

współpracujemy z: 

XV edycji ,,Szwalnia- Tylko dla profesjonalistów"

Sieć Badawcza Łukasiewicz - Instytut Przemysłu Skórzanego brał udział w XV edycji ,,Szwalnia- Tylko dla profesjonalistów".

Jest co cykliczna impreza o charakterze seminaryjno-wystawienniczym organizowana od 2004r. Jej głównym celem jest wspieranie przemysłu lekkiego w Polsce poprzez budowanie współpracy pomiędzy producentami z branży odzieżowej, meblarstwa, automitive, szkołami odzieżowymi, projektantami oraz dostawcami nowoczesnych technologii.

W ramach tego wydarzenia zorganizowana została konferencja nt.: „Tylko współpraca przedsiębiorców ze szkołami przemysłu mody przy wsparciu władz samorządowych może poprawić sytuację na rynku pracy w przemyśle tekstylnym, odzieżowym i skórzanym". Wg wstępnych danych nabór do szkół przemysłu mody od czasu zmian w 2015 roku wzrósł w tym roku ponad 7-krotnie po gimnazjach i jeszcze więcej po szkołach podstawowych. Konferencja była otwartą przestrzenią do zdobycia wiedzy, wymiany doświadczeń i nawiązania kontaktów  w zakresie  pozyskiwania kadr, współpracy pracodawców ze szkołami, podnoszenia kwalifikacji kadr w przedsiębiorstwach, współpracy przedsiębiorstw i szkół z władzami.

Wydarzenie było także okazją do spotkań B2B  z producentami i dystrybutorami wprowadzającymi na rynek polski innowacje produktowe i technologiczne, prezentującymi się na stoiskach wystawienniczych na „Szwalnia 2020 - tylko dla profesjonalistów", miedzy innymi przedstawiciele maszyn szwalniczych, dostawców i producentów tekstyliów, a także organizacji związanych ze szkolnictwem  zawodowym.

 

Galeria