poczta      dla pracowników      

NASZE USŁUGI

Zachęcamy do korzystania z naszych usług i współpracy w zakresie:

PROJEKTÓW BADAŃ NAUKOWYCH
KONFERENCJI SZKOLEŃ

 

Oferta Handlowa

Wyroby własnej produkcji
  • specjalne kleje obuwnicze,
  • substancje chemiczne,
  • wkładki do obuwia,
  • wzorce kolorystyczne
Środki pomocnicze
  • dla garbarstwa,
  • włókiennictwa i chemii gospodarczej firm "ICAP",
  • "TENSIS",
  • "EXOL"
 

 

Pokaż więcej

CZASOPISMO

Technologia i Jakość Wyrobów

Nr 1-2 z 2012

 

 

 

 

 

 


Czytaj teraz

 

współpracujemy z: 

Relacja z uroczystości jubileuszowej Instytutu Przemysłu Skórzanego

W dniu 20 października bieżącego roku w hotelu Andel’s by Vienna House w Łodzi odbyło się szczególne spotkanie -Jubileusz 65-lecia istnienia Instytutu Przemysłu Skórzanego.

Uroczystość rozpoczęła się przemówieniem Dyrektora dr inż. Bogusława Woźniaka, który opowiedział o bogatej historii Instytutu, ważnych wydarzeniach mających znaczący wpływ na rozwój jednostki, a także o zmieniającej się jej strukturze .

Podczas wystąpienia zostały również podkreślone liczne osiągnięcia Instytutu zrealizowane na przestrzeni 65 lat jego działalności, ale przede wszystkim przedstawiono kolejne, śmiałe plany na przyszłość.

W obchodach jubileuszowych wzięli udział znamienici goście m.in.: przedstawiciele Ministerstwa Rozwoju, Łódzkiego Urzędu Marszałkowskiego, także wielu reprezentantów środowiska naukowego, przedstawiciele zagranicznych Instytutów i uczelni wyższych, wielu przedsiębiorców, reprezentanci branży przemysłu lekkiego oraz branż pokrewnych, obecni i byli pracownicy Instytutu Przemysłu Skórzanego w Łodzi i Oddziału w Krakowie.

Zgromadzeni Goście wygłosili wiele przemówień, w ciepłych słowach podkreślając znaczenie dotychczasowej współpracy i życząc dalszych sukcesów w realizacji wszelkich przedsięwzięć.

Podczas uroczystości Dyrektor wraz z przewodniczącym Rady Naukowej – Prof. dr hab. inż. Jackiem Tyczkowskim wręczyli zasłużonym pracownikom odznaczenia oraz dyplomy uznania.

Pracownicy Instytutu przygotowali również niespodziankę dla Dyrekcji wręczając na ręcePana dr inż. Bogusława Woźniaka i Pani dr inż. Edyty Grzesiak  podziękowania za trud wkładanyw działanie Instytutu oraz jego rozwój.

Uwieńczeniem spotkania był symboliczny toast oraz  tort jubileuszowy.

Wszystkim tak licznie zgromadzonym uczestnikom obchodów jubileuszowych dziękujemy za wspólne świętowanie tej ważnej uroczystości i wyrażamy głęboką nadzieję na kolejne spotkanie.

Galeria: 

Galeria